תהליך הייעוץ

תהליך הייעוץ הנו תהליך בו נאלץ להתמקד ולהסתכל על מספר צדדים בהתנהלות הכלכלית שלכם . תפקידו, בסופו של דבר, הוא לתת מענה ופתרון לצרכי המשפחה שלכם, להתנהלות כלכלית נכונה לטווח הקצר, הבינוני, והארוך. הצלחת התהליך תלויה, כמובן, בשיתוף פעולה מלא מצד שני הצדדים המעורבים בתהליך זה (אני כיועץ, ואתם כמשפחה).  חסכון בכסף לאורך התהליך הזה ולאחריו יוסיף המון לשקט הנפשי ולהתנהלות הבריאה שלכם בתור משפחה.

איך? צרו עמי קשר על מנת לקבל יותר אינפורמציה בנושא!

תהליך הייעוץ יחולק לשלושה חלקים בהם נתעסק:

החלק הראשון: שיחת היכרות ראשונית. בשיחה זו בעיקר אקשיב לכם, לרצונותיכם כמשפחה, חלומות ויעדים שהצבתם לעצמכם, אאסוף נתונים מכם ומההתנהלות הכלכלית השוטפת שלכם ואבין את צרכיה הבסיסיים והמתקדמים של המשפחה.  אקשיב לדילמות ולבעיות העומדות בפניכם.   לפני שיחה זו אבקש כי תכינו מספר מסמכים הנדרשים על מנת שהתהליך יעבוד בצורה הטובה ביותר ואוכל לעזור לכם בצורה היעילה ביותר.

בין החלק הראשון לחלק השני: בניית תיק כלכלי – אנתח את ההתנהלות הכלכלית שלכם לעומק. ע”י ניתוח זה, אוכל להבין בדיוק מהו מצבכם הכלכלי, ולאיזה כיוון בדיוק מצבכם הכלכלי מתקדם. אלמד את תמונת המצב הכלכלית של משפחתכם ואוכל לבנות תכנית אישית בהתאם לפערים הקיימים בין היעדים שהצבתם לבין מצבכם הנוכחי,  התכנית תציג תמונה רחבה יותר בדבר מצבכם הכלכלי. בסיום השלב הזה אפיק דו”ח מפורט אותו אציג לכם בשלב הבא.

החלק השני: הסקת מסקנות משותפת – בפגישה זו אפרט בפניכם בדבר מצבכם הכלכלי כיום ומה יקרה אם ההתנהלות הנוכחית תימשך וזאת על מנת שתראו את התמונה בה אתם נמצאים.   הדו”ח, שאכין עבורכם, יכלול התחשבות בסיכונים אפשריים היכולים לצוץ מכל פעולה שהיא. לאחר מכן, בנוסף, אציג בפניכם את מגוון הפתרונות הקיימים על מנת להבטיח לעצמכם עתיד כלכלי טוב ויציב יותר.   ביחד נבנה תכנית עבודה המותאמת במיוחד לכם הכוללת חלוקת תפקידים מלאה בהתאם לנפשות הפועלות במשפחה. תכנית זו תכלול את מיטב הדרכים הנדרשות להגיע ליציבות כלכלית ודרכים הנדרשות על מנת לשמר את היציבות אליה תגיעו בצורה הנכונה ביותר, תוך התחשבות בסיכונים האפשריים היכולים לצוץ בכל פעולה עליה אמליץ.

החלק השלישי: יכלול מספר פגישות מעקב ליווי. פגישות הליווי נועדו על מנת לוודא כי אתם ממשיכים בכיוון הנכון ולהשאיר אתכם ממוקדים במטרה (מכיוון שכולנו מודעים לכמות של הסחות הדעת הקיימת בחוץ). כמו כן, בפגישות אלו אוכל לשנות את תכנית העבודה בהתאם למצבכם הכלכלי באותה העת, במידת הצורך, ובמידה ויתעוררו סוגיות חדשות.  בפגישות אלו נסכם את הפעולות שנעשו עד כה ואיזו כברת דרך נשארה לכם על מנת להגיע לתוצאה הרצויה, עליה דיברנו בשלב הקודם.

מועדי הפגישות יקבעו ביחד איתכם בהתאם לצרכיכם ולרצונכם.


ידי מושטת לעברכם, צרו עמי קשר עוד היום על מנת להתחיל בתהליך!