סיפורי משפחות

הסיפור של משפחת כהן מחולון

אנו עזרא ומירי.  נשואים עם 4 בנות ובשנות ה- 50 לחיינו. יש לנו דירה משלנו בחולון עם משכנתה מזה 13 שנים.  יש לנו הכנסה די טובה והיינו בטוחים  שאנו חיים בסדר ומידי פעם נאלצים להדק את החגורה ולהצטמצם. אבל משהו היה חסר. הרגשנו שאנחנו לא באמת שולטים.

כבר בפגישה הראשונה עם גיל גילינו כי ישנם נושאים רבים שבכלל לא חשבנו עליהם ונדרש בהם טיפול יסודי כמו, ניהול סיכונים, חסכונות וביטוחים, מה המטרות הכלכליות שלנו בכלל?  נושאים שאף פעם לא חשבנו ולא ניהלנו שיח לגביהן.  

בעזרתו של גיל,  עשינו סדר בכל הנושאים הכלכליים, הצבנו מטרות  וחסכנו כסף רב. והכי חשוב שאנו היום שולטים בכספים שלנו ואף חוסכים לגיל פרישה.

   

המלצה

אני ממליץ בחום על גיל יהלום, אני גרוש +2 , הגעתי למצב של יאוש מוחלט, כל הזמן בכיתי וקיטרתי על החיים שלי ועל גרושתי ועל מה לא. האשמתי את כל העולם ורק לא את עצמי.

גיל גרם לי להאמין בעצמי, שכנע אותי לקחת אחריות על החיים שלי. התנגדתי מאד בהתחלה אך לאט לאט התחלתי לחיות את חיי מחדש.

היום ההתחייבויות שלי נשארו כפי שהם אך אני לא מקטר ההיפך הוא הנכון. הייעוץ הכלכלי שקיבלתי והכלים להתנהלות כלכלית נכונה שאני פועל היום על פיה שינה את חיי, אני מסתכל על הכל באור אחר לגמרי.
אני פועל לפי ההנחיות והכלים שקיבלתי בייעוץ ואני רואה איך אני בדרך להגשמת היעדים שהצבתי. הדרך שלפני עוד ארוכה אבל אני יודע היום לקבל את ההחלטות הנכונות.

תודה לך שהחזרת אותי לחיים מלאים.

המלצה

לגיל שלום.

אנו רוצים לברך אותך מכל לב על הליווי שנתת לנו.  בעזרת הליווי הצמוד שלך הצלחנו לצאת לדרך  טובה וחדשה. בנית לנו תכנית מצויינת שאנחנו פועלים על פיה באדיקות רבה. תוכנית המותאמת לצרכינו ולערכינו.  אין ספק כי אנו רואים תוצאות חיוביות לפרי עמלך.

תודה על הסבלנות, האנושיות והאכפתיות שלך. מהר מאד גילינו שאנחנו לא סתם לקוחות אלא משפחה שאתה דואג ואכפת לך ממנה.

תודה רבה רבה בשמנו ובשם כולם.דפי ובועז

משפחת הלר

עד שלא הגענו לייעוץ אצל גיל לא הבנו באיזה ברוך היינו. אף פעם לא חשבנו על נושאים של פנסיה, חינוך לילדים, חיסכון לרכישת דירה ועוד דברים משעממים. גיל פתח לנו צוהר לעולם של שליטה בתקציב המשפחתי דבר ששינה את חיינו מקצה לקצה.

ממליצים בחום